Dárek za nákup na měsíc duben - Řasenka Volume Celebrity EVELINE - Kosmetika EVELINE recenze

Ano, přesně tak, pokud nakoupíte od 1. 4. do 31. 4. 2021 na našich stránkách nad 1.500,- Kč, tak nejen, že od nás máte dopravu a balné gratis, ale do vašeho balíčku dostanete také skvělou řasenku, kterou jsme u nás testovaly, viz níže: EVELINE Volume Celebrities! Samozřejmě, že pokud nakoupíš za více než 2.000,- Kč tak dostaneš nejen řasenku EVELINE Volume Celebrities, dopravu a balné ZDARMA, ale ješŘasenka EVELINE Volume Celebritytě dáreček navíc jako překvápko. Tak neotálej a nakupuj z naší aktuální kolekce, holka!

Jak jsme psaly výše, tak se vám zde pokusíme krátce recenzovat tuto suprovou řasenku. Já osobně snad tak přes 15. let používám jednu běžnou marketovou značku, kterou mají v každé drogérce, nicméně jsem úchyl nejen na řasenky:-)) a proto mě občas popadne, že prostě musím vyzkoušet něco nového a pravda je, že to byl od těch dražších a tzv. "luxusnějších" značek po ty běžněji dostupné a vždycky skončily bohužel nakonec tyto řasenky v koši. Neuměly tak řasy prodloužit, opadávaly (paradoxně ty nejdražší většinou), drolily se, slepovaly a řasy jsem měla nakonec jak tarantule...teda naposledy jako "Bambi" (leda po zápase se sokem..), protože to jsem zkoušela řasenku od L'oréalu Bambi eye...Za mně katastrofa! Nicméně netvrdím, že pro některé z vás je skvělá, proč ne...mě nesedla, bohužel...

No a protože jsem narazila na kosmetiku EVELINE asi před rokem, tenkrát jsem jí moc nevěřila, ale osvědčila se mi skoro ve všem, rozhodla jsem se vyzkoušet i jejich řasenku Volume Celebrities. Cena řasenky se pohybuje cca kolem 149 - 109,- Kč, což je za hubičku a proto jsem byla trochu podezřívavá, ale musím říct, že jsem po její aplikaci zůstala v úžasu. Používám tedy před aplikací řasenky sérum Eveline na řasy SOS Lash Booster, rovněž za pár kaček a výborná věc, ne, že bych měla nekvalitní řasy, ale asi před měsícem mi začaly dost vypadávat, takže jsem nasadila toto a řasy nepadají, jsou krásně prodloužené a lehce zahuštěné, rostou nové, takže za mě opět palec nahoru před předraženými "zázračnými" séry na řasy, po kterých vám pomalu vyraší nové oko...:-) Takže zpět k řasence EVELINE Volume Celebrities...krásně a hladce se aplikovala a už po dvou naneseních řasy krásně prodloužila, nebyly slepené, oddělené, nedráždí, skvěle zvýrazní, snadno se odličuje...a na konci dne nevypadáte jako kominík, takže doporučuji a kolegyně je stejného názoru:-). Kartáček řasenku rovnoměrně hezky aplikuje a díky tvaru vytvaruje přesně podle oka od nejkratších okrajů po nejdelší - střed. Takže u nás je to za tuhle cenu, složení a celkový výsledek 10 z 10! Pokud byste chtěli řasenku nebo séru zakoupit zvlášť, můžete ZDE na našich stránkách.