Dámské šaty nejen pro plnoštíhlé

Jaro už nám znatelně zaklepalo na dveře, takže je na čase těmto krásným dnům vyjít vstříc a provětrat po zimě a takřka "nekonečnému" lockdownu náš šatník. V Leeloo Fashion se pro vás snažíme nakupovat a vyslídit ty nejaktuálnější kousky, které nám padnou do oka nejen střihem, barvou, ale také kvalitou dámského oblečení.

Tentokrát se zaměřujeme na dámské šaty a šatičky, které pro vás vybíráme obzvláště pečlivě a na vaše přání. Letošní jarní/letní sezónu budou opět trendy romantické květinové potisky, volánky, nabírané rukávy a především rozevláté a volné střihy. Co se barev týče, tak v těch se meze nekladou (i když v podstatě, vždy je nejlepší, když nosíte to, v čem se vy sami cítíte dobře:-)), klidně noste hořčicovou, neonově růžovou, bílou, pastelové barvy....Jaro a léto by mělo zářit, tak zkuste zazářit i vy. Uvidíte, že si toho všimne i vaše okolí.

Dámské letní šaty nabízíme také pro ženy plnějších tvarů, pro baculky, na kterých skvěle vyniknou zavinovací šaty, šatičky áčkového střihu klidně s větším výstřihem. Dámské šaty pro plnoštíhlé nabízíme až do velikosti 6XL. A proč by si dámy plnějších tvarů nemohly dovolit romantické a něžné vzory?! Obepnuté a velmi přiléhavé šaty budou lichotit štíhlejším ženám s "menšími přednostmi", které si mohou dovolit i divočejší vzory....Vždy je to o vás....ne o vašem okolí, to jak se cítíte, odrážíte kolem sebe a přitahujete si to.....

Nuže, nenechte si nic diktovat a vyražte ven v tom co se vám líbí a hlavně s úsměvem na rtech. Pro ty z vás, které by tápaly, doporučujeme všem aby si vzaly příklad a inspiraci od pana Jana Menděla a jeho "Uprdelismu":-)))). Více informací na www.uprdelismus.cz a ano, jedná se o reklamu, reklamu na pravdu. Takže směle do toho a vybírejte z našich aktuálních kousků dámského oblečení.

 

Krásný den vám přeje Leeloo Fashion.