Novinka v Leeloo Fashion - Desigual šaty

Ženský! Právě jsme pro vás naskladnily novou kolekci šatů španělské značky Desigual. Letní šaty Desigual u nás nakoupíte za skvělé ceny a vždy s dárečkem k vaší objednávce, tak jako vždy.:-) Pokud si nejsi jistá s výběrem velikosti, rády je pro tebe přeměříme a společně pro tebe vybereme tu pravou velikost. Chceš vidět šatičky nebo další zboží "na živo" a přímo si je vyzkoušet? To vůbec není problém, pokud jsi z blízkého okolí a dáš nám předem vědět, tak je možno omrknout oblečení, které si přeješ a zkusit v Turnově ve Skálově ulici.

 

Pokud chceš opravdu originální dámské šaty, pak Desigual je tou pravou značkou. Desigual je tradiční španělská značka, která byla vytvořena v roce 1984. Značka se vyznačuje velkou pestrostí, hlavně velmi pestrobarevnými barvami, ornamentálním zdobením, ale také logo-desigual-png-6-1-Transparent-Images-Freenetradiční kombinací barev. Desigual doslovně znamená v překladu "nestejný", takže pokud se chceš opravdu lišit od ostatních žen a vynést v létě krásný originální kousek, tak sáhni po Desigualu a rozhodně nešlápneš vedle. Značka oblečení Desigual si potrpí také na použité kvalitní materiály a špičkové zpracování, takže pokud vlastníte nějaký kousek od Desigualu, tak jistě velmi dobře víte, že se nejedná o oblečení, které si vezmete 3 x na sebe a může letět do popelnice. Navíc díky nadčasovým vzorům a barvám nikdy tyto kousky z vašeho šatníku nevyjdou z módy.

 

Oblečení Desigual má pod taktovkou například světoznámý návrhář Christian Lacroix, ale Desigual také mimo jiné spolupracuje třeba s top cirkusem Cirque du Soleil, jejich společná kolekce je tvořena cirkusovými motivy, které malují samotní artisté. A protože léto a samozřejmě nejen toto roční období se nese ve znamení barev, kreativnosti a klidně až provokace....Zkrátka dovolte si v létě opravdu odvaz, rozveselte se barvami. Samy uvidíte, že když si na sebe vezmete veselou barvou, kterou máte rádi, dokáže vás rozzářit nejen na venek, ale i vnitřně. A věřte tomu, že vaše okolí si toho okamžitě všimne.

 

Dámské oblečení Desigual je obyčejně dostupné od velikosti XS až po velikost 2XL. Míry jsou vždy uvedeny u samotného oblečení, ale jak píšeme výše, pokud si nejste jista, klidně se na nás kdykoli obraťte. Výměna, vrácení zboží u nás není problém. Letní šaty Desigual z aktuálních kolekcí u nás najdete za výprodejové ceny přímo od výrobce, originalita zboží je v našem obchodě samozřejmostí. Tak vybírejte a potěšte nejen své smysly, ale hlavně samy sebe uvnitř.:-)

 

www.leeloofashion.cz