Skvělé masky od EVELINE Power Shake pro vás!

Ano, musíme si dělat v dnešní době radost a proto uděláme radost i my vám. Ke každému nákupu v našem e-shopu www.leeloofashion.cz nyní automaticky obdržíte skvělé masky EVELINE Power Shake, které jsou to pravou variací shakeů pro vaši pleť. Více informací o tom, jak z nás "dostat" co nejvíce dárečků pro vás se rychle a jednoduše dozvíte, když kliknete SEM k nám.

 

Pleťové masky EVELINE Power Shake co a jak...

Pojďme si krátce představit tyto super výživné masky, které tak nádherně voní, že byste si je skutečně dala spíše jako šejk hezky v létě u vody:-). K vašim objednávkám můžete získat až čtyři druhy těchto masek a to:

  • EVELINE Power Shake Mask - Borůvka

Jedná se o BIO hydratační pleťovou masku, která je obohacena o prebiotika. Nádherně voní po borůvkách, protože je skutečně obsahuje a kromě toho také rýžové mléko, maliny, chia, acai berry a dávku bambuckého másla. Borůvková maska krásně a hluboce hydratuje pleť, dokonale vyživuje a napomáhá vyrovnávat tón pleti. Účinně regeneruje a aktivně vyhlazuje pleť. Maska má veganské složení. "Borůvkovka" je vhodná pro pleť suchou až velmi suchou, která potřebuje dostatečnou hydrataci.Eveline power shake mask pleťové masky

  • EVELINE Power Shake Mask - Kiwi

Čistící maska s prebiotiky, která obsahuje kokosové mléko, kiwi, banán, špenát, ale také lněné semínko, což představuje dokonalý šejk vitamínů a minerálů pro vaši pleť. Tato maska má detoxikační účinky, zdokonaluje a vyživuje vaši pleť. Vyrovnává tón pleti a jemně vyživuje s vysokou regenerační dávkou. Maska s kiwi je spíše vhodná na smíšenou a mastnou pleť. Veganské složení

  • EVELINE Power Shake Mask - Pomeranč

Obsahuje blahodárné mandlové mléko, mango, pomeranč, kapku javorového sirupu a meruňková jadérka. Jedná se o revitalizační energy masku, která zajistí hlubokou výživu a posílení vaší pleti. Napomáhá přirozené tonizaci vaší pleti a dodá jí zdravý jas. Pomerančová pleťová maska je vhodná pro všechny typy pleti. 

  • EVELINE POWER Shake Mask - Jahoda

Jahůdková pleťová maska s obsahem ovesného mléka, jahod, svěží máty, goja a olejem z rýžových otrub. Tato maska zajistí intenzivní lifting vaší pokožky, dokonalou hydrataci a hloubkové vyživení. Zajistí optimální tón pokožky a je vhodná pro unavenou pleť bez jasu se známkami povadnutí - "bez života".