Účinný krém na zeštíhlení stehen, boků, zadečku a bříška

Letní měsíce červenec a srpen (dobrá někdy v našich končinách dokonce i září) jsou ve znamení odhalování, plavek, sukýnek, minišatiček...Zkrátka chtě nechtě musíme díky vysokým teplotám "s kůží na trh". Takřka každou z nás trápí nechtěné tukové polštářky v určitých partiích a nejčastěji to jsou stehna, boky, zadeček nebo bříško. Nebudeme si nic nalhávat, mnohdy je to životním stylem - stravou, málo pohybu a tím, že se "zanedbáváme" také zvenčí a málo kdy je na vině genetika. Dobrá zpráva je, že podstatnou většinu můžeme my samy ovlivnit. Kromě pohybu a úpravy našeho jídelníčku je také podstatným krokem v boji proti celulitidě, ukládání tuků také masáž s aplikací vhodných sér a krémů. A to milé dámy pravidelně každý den! Jakmile si tento rituál osvojíte, budete aplikaci krému brát jako rutinní záležitost na konci dne.

 Extrémní sérum na odbourávání tuků a celulitidy EVELINE

 Kosmetická značka EVELINE je v České republice velice oblíbená a to nejen pro svou parádní cenovou dostupnost, ale hlavně také svou účinností a kvalitním složením. Na Leeloo Fashion se budete s produkty EVELINE setkávat často v podobě dárků za váš nákup, v našich soutěžích, ale také je můžete přímo zakoupit v našem internetovém obchodě.

      A teď k samotnému séru EVELINE SLIM EXTREME 4D Scalpel. Jedná se o superkoncentrované sérum, které je určeno pro aplikaci po večerní sprše či koupeli, jelikož účinkuje pohodlně přes noc. Eveline cosmetics slim EXTREME 4D SCALPEL express slimming concentrate je vysoce účinné aktivní sérum s hřejivým účinkem. Krém na hubnutí se zaměřuje na modelování postavy - převážně v oblasti pasu, stehen, bříška nebo zadečku, kdy během 14-ti denní kůry odbourává sérum nahromaděný tuk. Dochází tak k zmenšení obvodu problematických partií* a redukci objemu tělesného tuku. Eveline cosmetics slim EXTREME 4D SCALPEL má patentové složení a každý výrobek z této řady získal ocenění LUXUSNÍ PRODUKT ROKU 2017.

vyznáváš fitness styl? Pak bude sérum od evelin to pravé!

*95 % žen potvrdilo efekt zúžení v oblasti pasu až 3 cm

účinnost séra patrná již za 14. dní

  • redukce tukové tkáně
  • hubnoucí efekt
  • vyhlazená a zpevněná pokožka

Aktivní složky v séru eveline

  • Liposomal Caffeine booster™
trojitá kombinace koncentrovaného kofeinu, L-karnitinu a lipo-regulátoru, která stimuluje odbourávání tuků a má zeštíhlující účinek, spalovač tuků působí jako biostimulant, který sníží nahromaděný přebytečný tuk
  • EXTREME FAT BURNER
spalovač tuků působí jako biostimulátor, který sníží nahromaděný přebytečný tuk
  • Intenslim™
hubnutí na bázi komplexu zázvorového citrusu a Globularia Cordifolia aktivuje spalování tuků a navrací tak buňce správnou velikost a tvar
  • Centella Asiatica
intenzivně vyhlazuje, zvlhčuje pokožku a navrací ji správnou pevnost

 

 Fakt EVELINE SLIM EXTREME funguje?!

Dámy, fakt to funguje! Osobně vyzkoušeno, ale nečekejte, že příjdete o "cenťáky" za 14. dní. Úbytek na objemu je u každé z nás objektivní, ale patrné výsledky se dostavují již po měsíci pravidelné aplikace. Co můžete očekávat během pár dní je krásně hlaďoučká, vypnutá pokožka, ze které budete mít na začátku určitě radost, pak už stačí jen vydržet. A pokud si chcete hubnoucí sérum od EVELIN samy vyzkoušet, tak pak stačí nakoupit v našem fashion obchůdku a dostanete nejen sérum EVELINE SLIM EXTREME ZDARMA. Více informací zde na našich stránkách.

 

Tak hurá do plavek a krásné léto vám všem, holky:-).