Dámské mikiny nejen pro plnoštíhlé

Dámské mikiny by neměly chybět ani ve vašem šatníku. A proč? Protože je můžete kombinovat prakticky s čímkoli. Dnes si můžete mikinu obléknout klidně k dámským šatům, sukni, ke společenským kalhotám, ale samozřejmě také hlavně k džínům nebo šortkám, kraťasům, prostě cokoli, co vás jen napadne. Naše dámské mikiny se hodí i pro plnoštíhlé ženy s ženskými tvary.

       Náš internetový obchod Leeloo Fashion nabízí hned několik variant dámských mikin. A to mikiny s potiskem, nášivkami, ale i s kapucí, bez kapuce, mikiny v asymetrickém provedení, mikiny na zip. Velmi oblíbené a to nejen v našich dámských řadách, jsou mikiny prodlouženého a volného střihu. Nejen, že jsou tyto mikči velmi pohodlné, lze pod ně v pohodě vzít i silnější tričko, svetřík, ale hlavně, dámy a milé ženy, zakryjí nějaké to případné kilo navíc!:-)

       Dámské mikiny, které zde prodáváme jsou vyrobeny z vysokého podílu kvalitní bavlny s přídavkem elasthenu, aby se našim postavičkám pěkně přizpůsobily. Nabídka barev je velmi pestrá, letošní sezónu pofrčí výrazné barvy, hlavně neonově růžová, žlutá, zelená, modrá, ale ani pastelové barvy nejsou letos pasé. V podstatě ve výběru barev nemůžete šlápnout vedle - noste to, co vyhovuje vám, sedí vám to a cítí te s v tom dobře. Takže milé dámy, slečny a paní vybírejte a udělejte si radost a hezký den.

 

Váš internetový obchod s módním dámským oblečením www.leeloofashion.cz